Piękne radomszczanki potrzebują Twojego głosu!

1 lipca 2011 roku o godzinie 00:00 rozpoczęło się SMS–owe głosowanie w konkursie „Piękne Radomsko”. Jednym z tytułów przyznawanych podczas Gali Finałowej konkursu, będzie tytuł... ››

http://www.radomsko24.pl/media/users/jacek/images/piekneradomsko.jpg1 lipca 2011 roku o godzinie 00:00 rozpoczęło się SMS–owe głosowanie w konkursie „Piękne Radomsko”.

 

Jednym z tytułów przyznawanych podczas Gali Finałowej konkursu, będzie tytuł Najpiękniejszej Dziewczyny Internautów. W związku z tym, każdy z Was, ma wpływ na końcowy wynik głosowania. Tylko od Was zależy, która z pięknych dziewczyn biorących udział w konkursie, otrzyma ten zaszczytny tytuł.

 

Zdobywczyni największej ilości głosów SMS otrzyma:

  • Zestaw kosmetyków marki INGLOT o wartości 150zł
  • Nagrodę specjalną od lokalu AL Piramida
  • Zaszczytny tytuł: Najpiękniejszej Dziewczyny Internautów

 

Aby oddać swój głos należy wysłać SMS–a. Pełna lista uczestniczek konkursu wraz z przypisanymi im kodami znajduje się na stronie piekneradomsko.pl oraz poniżej.

 

 

Na tym etapie konkursu nie można oddawać „okejek”.

 

Aby podkręcić atmosferę głosowania, SMS–y można wysyłać do 21 lipca do godziny 19.30, czyli do ostatnich minut trwania Gali Finałowej. Dopiero wtedy okaże się, która z uczestniczek otrzyma tytuł Najpiękniejszej Dziewczyny Internautów.

 

Więc telefony w dłoń! Każdy wysłany SMS to głos oddany na swoją faworytkę!

 

 

 

PARTNERZY KONKURSU:

Więcej o:
piękne radomsko finał głosowanie
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE