PGK zbiera odpady zielone

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Radomsku w miesiącach od maja do końca listopada każdego roku prowadzi odbiór odpadów zielonych w systemie workowym na terenie miasta Radomska.

źródło: www.pgk-radomsko.plPrzedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Radomsku w miesiącach od maja do końca listopada każdego roku prowadzi odbiór odpadów zielonych w systemie workowym na terenie miasta Radomska.


Do odpadów zielonych zaliczana jest skoszona trawa oraz liście. Odpady odbierane są od mieszkańców Radomska w każdy wtorek tygodnia, po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym (Biuro Obsługi Klienta, tel. 44 683-42-26, Centrala 44 683-06-30 wew. 44) lub osobiście w pokoju nr 3 od poniedziałku do piątku w siedzibie przedsiębiorstwa w Radomsku przy ul. Stara Droga 85.


Jeżeli dzień, w którym następuje odbiór odpadów okaże się dniem wolnym od pracy, wywóz odpadów nastąpi w następnym pierwszym dniu roboczym.


Warunkiem odbioru powyższych odpadów jest nabycie przedmiotowego worka (worków) przeznaczonego na odpady zielone w kolorze brązowym z odpowiednim nadrukiem w siedzibie przedsiębiorstwa. Koszt jednego worka wynosi 3,00 zł brutto/ szt.


Należy pamiętać o tym, że odpady zielone odbierane są tylko i wyłącznie w workach nabytych w PGK Sp. z o.o. w Radomsku.

Więcej o:
pgk odpady odpady zielone odbiór radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE