PGE Obrót S.A. ostrzega przed "przedstawicielami energetyki"

Na tablicach ogłoszeniowych wielu radomszczańskich bloków znalazła się informacja firmy PGE Obrót, która dostarcza energię elektryczną do mieszkańców

Na tablicach ogłoszeniowych wielu radomszczańskich bloków znalazła się informacja firmy PGE Obrót, która dostarcza energię elektryczną do mieszkańców.
Fot. Paweł Dudek


Poniżej cytujemy treść informacji.

PGE Obrót S.A. Oddział z siedzibą w Łodzi informuje Odbiorców energii elektrycznej - Klientów PGE Obrót S.A., że Spółka na dzień dzisiejszy nie prowadzi żadnych działań polegających na składaniu wizyt domowych w celu podpisania, aktualizacji lub zmiany umowy związanej ze sprzedażą i dostawą energii elektrycznej. Osoby podające się za "przedstawicieli energetyki", proponując zakup energii elektrycznej, nie reprezentują PGE Obrót S.A. Prosimy o zachowanie ostrożności.

PGE stara się więc przestrzec klientów przed konkurencją, pragnącą być może zdobyć klienta swoistym podstępem. Warto jednak pamiętać, że każdy klient, o ile istnieją ku temu warunki infrastrukturalne, może zmienić sprzedawcę energii elektrycznej. W ostatnim czasie kampanię informacyjną w tej sprawie prowadzi Urząd Regulacji Energetyki.

Jeśli więc do naszych drzwi zapuka przedstawiciel jakiejkolwiek firmy oferującej sprzedaż energii elektrycznej, warto, na spokojnie w domowym zaciszu, przeanalizować opłacalność nowej oferty porównując ją z dotychczasową.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej przygotowanej przez Urząd Regulacji Energetyki.

Więcej o:
energia elektryczna prąc pge obrót energetyka
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE