Pewna wygrana RKS Radomsko z ostatnim zespołem IV ligi

Pewna wygrana RKS Radomsko z ostatnim zespołem IV ligi Fot. RKS Radomsko

RKS Radomsko rozbił w Wieruszowie miejscową Prosnę 4:0.

Bramki dla RKS w pierwszej połowie strzeli Sebastian Miśkowiec, Jakub Załucki i Wiktor Śmigielski. W drugiej połowie bramkę zdobył Bartosz Sitkowski.

W meczu z Prosną od pierwszej minuty trener Paweł Ściebura dał szansę gry Jeanowi Carlosowi i bramkarzowi Bartoszowi Kanieckiemu.

RKS Radomsko: B. Kaniecki – W. Śmiegielski, J. Załucki, B. Sitkowski, F. Bednarski, K. Odolak, S. Miśkowiec, J. Carlos, A. Gieraga, B. Machaj, S. Domaniecki

Radomszczanie są wciąż wiceliderami tabeli, ze stratą 10 punktów do Warty Sieradz. Sieradzanie wygrali na wyjeździe z 5:0 z Orłem Nieborów. Trzeci w tabeli Widzew II Łódź pokonał w Zduńskiej Woli miejscową Pogoń 1:3.

W następnej kolejce RKS na własnym stadionie podejmie KS Paradyż. Ten mecz 3 czerwca o 18.00.