Pewna wygrana Mechanika

Po 142 dniach przerwy zimowej piłka nożna powróciła do Radomska. Mechanik Radomsko gościł na własnym stadionie Górnika Łęczyce. Gospodarze wygrali 4:1

Gospodarze wygrali 4:1. Już na początku spotkania bramkarza gości mógł pokonać Tomasz Walioszczyk, jednak piłka trafiła w słupek. Gospodarze objęli prowadzenie w 27. minucie po strzale Przemysława Kornackiego. 5 minut później na 2:0 podwyższył Przemysław Olejnik. W 36. minucie honorową bramkę zdobył Łukasz Laskowski.

Drugą połowę mocnym uderzeniem rozpoczęli piłkarze gospodarzy. W 54. minucie pięknym strzałem głowa bramke zdobył Mariusz Kolba. Chwilę później bramkarza gości pokonał Dariusz Frączyk.