Paweł Kowalczyk zrezygnował z funkcji trenera METPRIM Volley Radomsko

Paweł Kowalczyk zrezygnował z funkcji trenera METPRIM Volley Radomsko

Z funkcji pierwszego trenera drugoligowego METPRIM Volley Radomsko zrezygnował trener Paweł Kowalczyk. Do ogłoszenia nazwiska nowego szkoleniowca funkcję trenerów obejmują Piotr Chmielewski oraz Wojciech Jagielski.

- Bardzo dziękujemy trenerowi za dotychczasowy wkład oraz rozwój sportowy naszej drużyny Trenerze. Powodzenia w dalszej pracy - napisano w komunikacie klubu w mediach społecznościowych.

Paweł Kowalczyk trenerem w klubie był od 2021 roku.

- Decyzję, którą podjąłem, nie była decyzją łatwą, ale rozsądną. Początek sezonu nie jest po naszej myśli, a ja, jako człowiek, który oddał całego siebie dla budowania naszej społeczności, nie mogłem stać biernie i nie reagować na trudną sytuację drużyny - mówi o swojej decyzji Paweł Kowalczyk.

- Wspólnie budowaliśmy ten zespół, wspólnie awansowaliśmy do drugiej ligi i wspólnie wygrywaliśmy ważne mecze. Dzisiaj musiałem podjąć decyzję dobrą dla klubu, kibiców, zawodników i całej volleyowskiej społeczności. Dziękuję Wam za wszystko. Proszę Was, abyście nadal mocno wspierali naszych zawodników, trenerów, bo właśnie teraz potrzebują tego najbardziej. Dziękuję, Niebieska Armio - dodał.

W tabeli II ligi w grupie trzeciej METPRIM Volley Radomsko bez zwycięstwa zajmuje ostatnie miejsce.

Więcej o:
volley radomsko metrprim volley radomsko siatkówka siatkówka radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE