Paweł Dudek Dziennikarzem Obywatelskim 2012 Roku w kategorii Kultura!

W naszej redakcji mamy Dziennikarza Obywatelskiego 2012 Roku w kategorii Kultura

W naszej redakcji mamy Dziennikarza Obywatelskiego 2012 Roku w kategorii Kultura.

Paweł Dudek został triumfatorem konkursu organizowanego przez Wiadomości24.pl. O konkursie pisaliśmy już tutaj i tutaj.

W głosowaniu internautów Paweł okazał się zdecydowanie najlepszy w swojej kategorii. W sumie uzyskał 1169 głosów. Druga osoba miała ich o ponad połowę mniej. Szczegółowe wyniki znajdują się w tym miejscu.

- W ostatnim dniu głosowania wieczorem emocje były naprawdę niesamowite. Gdyby ktoś kilka godzin przed końcem zaczął wysyłać sms-y na inną osobę, to mogłoby się zdarzyć, że nie wygrałbym. Na szczęście dzięki głosom moich wielu znajomych, udało się - mówi.

Warto wspomnieć, że materiał konkursowy jaki został zgłoszony wraz z kandydaturą Pawła Dudka, to artykuł z naszego portalu, dotyczący związków słynnego hollywoodzkiego aktora z osobą pochodzącą z Radomska.

Konkurs na Dziennikarza Obywatelskiego jest organizowany już po raz siódmy i z każdym rokiem cieszy się coraz większą popularnością.
- W tym roku głosowanie w poszczególnych kategoriach było wyjątkowo zacięte. Zainteresowanie konkursem przekroczyło nasze oczekiwania. Dość powiedzieć, że otrzymaliśmy blisko dwa razy więcej głosów niż w roku ubiegłym - czytamy na stronie internetowej organizatorów.

6 marca (czwartek) w kinie Iluzjon w Warszawie Paweł Dudek oraz zwycięzcy w pozostałych kategoriach konkursowych i Dziennikarz Obywatelski 2012 Roku wybrany głosami kapituły, odbiorą nagrody w postaci tabletów firmy Sony. Zdjęcia z wręczenia tytułu i nagrody Pawłowi będzie można znaleźć na naszym portalu.

Paweł, jesteśmy dumni i gratulujemy!

Więcej o:
paweł dudek dzienniakrz obywatelski kultura media konkurs głosowanie wygrana
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE