Paszport Turystyczny Powiatu Radomszczańskiego

Fot. Klaudia Gajda

Stowarzyszenie Spot Radomsko stworzyło ciekawą propozycję na spędzenie wakacyjnych dni w powiecie radomszczańskim. Dzięki Paszportowi Turystycznemu będzie można zapoznać się z zabytkami i zwiedzać ciekawe krajobrazowo zakątki powiatu. W piątek, 17 czerwca odbył się briefing prasowy promujący publikację.

Za pasem lato, za chwilę zaczynają się wakacje i to właśnie doskonały czas, żeby wyruszyć w poszukiwanie atrakcji turystycznych naszego regionu. Paszport Turystyczny to kilkunastostronicowa książeczka zawierająca fotografie z najciekawszych miejsc gmin powiatu radomszczańskiego. Dla każdej z gmin poświęcone są dwie strony publikacji.

- Każdą z wybranych gmin można odwiedzić w dowolnym terminie i potwierdzić to przybiciem pamiątkowej pieczątki. Publikacja ma być świetnym pretekstem do aktywnego spędzenia czasu w regionie radomszczańskim – mówiła Aneta Bogdan, koordynatorka projektu.

Paszport będzie można otrzymać podczas II Zlotu Turystycznego Powiatu Radomszczańskiego (18 czerwca). Będą dostępne także w siedzibie Stowarzyszenia (ul. Warszyca 4), Starostwie Powiatowym i w Urzędach gmin z terenu powiatu radomszczańskiego.

Dodatkowo koordynatorzy Paszportu przewidują 14 interaktywnych gier terenowych w gminach powiatu. Dla osób, które skorzystają z zabawy i zrealizują zadania konkursu przewidziane są nagrody.

Publikacja została sfinansowana ze środków Powiatu Radomszczańskiego.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
paszport turystyczny powiatu radomszczańskiego aneta bogdan radomsko radomsko stowarzyszenie spot
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE