Paryż dla Elektryka!

Stało się. Wełniane Istoty z klasy III k z Zespołu Szkół Elektryczno - Elektronicznych zdeklasowały konkurencję i zgarnęły Paryż. S'coolakcja ogłosiła zwycięzców. Skromni, ale... ››

Stało się. Wełniane Istoty z klasy III k z Zespołu Szkół Elektryczno - Elektronicznych zdeklasowały konkurencję i zgarnęły Paryż. S'coolakcja ogłosiła zwycięzców.

 

 

Skromni, ale szczęśliwi

Przed nimi Paryż, ale to nie koniec zabawy z kamerą. Teraz będą robić filmy w ramach koła zainteresowań i każdy uczeń Elektryka będzie mógł do niego dołączyć.

- Bawimy się dalej, Paryż nasz, ale zabawy nigdy dość - entuzjastycznie komentują wygraną. Oprócz uśmiechów, okrzyków radości i całego zamieszania związanego z wygraną nauczyciele prowadzący i wychowawcy są z nich dumni. Bo któżby nie był?

 

Nagrody, nagrody, Paryż

Z zakończeniem konkursu wiążą się też inne kwestie. Nagrody. Każdy z etapów, a były cztery, niósł ze sobą nagrody. W pierwszym były to ipody shuffle, w drugim vouchery Empik, w trzecim odtwarzacz mp3 Sony i w finalnym, czwartym etapie - głośniki USB. Chyba nie trzeba przypominać, że nagrodą główną dla 1. miejsca była wycieczka do Paryża, a dla 2. miejsca wycieczka do Berlina.

- Fajnie jest coś wygrać, mieć pamiątkę, ale przecież nie tylko. Satysfakcja i świadomość, że "ja coś potrafię" - to jest to! - z uśmiechem dopowiadają.

Podsumowując, nagród dla zwycięzców niemało. Zwłaszcza dla Wełnianych Istot.

 

Co dalej?

Wygrali. Pojadą. Będą się świetnie bawić. Będą zwiedzać. Ale po powrocie wrócą do pracy, wrócą do kręcenia filmów. I znów ktoś będzie filmował, ktoś dbał o oświetlenie, ktoś układał scenariusz, ktoś występował. Znów ktoś będzie musiał ogarnąć to wszystko jako reżyser, ktoś będzie musiał to zmontować. Ale oni wszyscy będą się przy tym bawić, a co najważniejsze - jak to w szkole - uczyć.

- Wełniane Istoty nie umrą, nie znikną. Choć konkurs już się skończył to my nie odstawimy kamery. Dopiero teraz będziemy sięgać wyżej - obiecująco kwitują rozmowę.

 

I tego im życzymy, bo przecież nie kto inny, jak właśnie piątka "wełniaczy" wygrała w ubiegły piątek konkurs na etiudę filmową podczas VII Dni Kina.

Już tak wiele sukcesów, ale Redakcja Radomsko24.pl życzy im tych sukcesów jeszcze więcej!

 

Gratulujemy!

Więcej o:
radomsko scoolakcja elektryk paryż wełniane istoty głosowanie
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE