Parlamentarzyści PO gościli w Radomsku, w ramach cyklu „Tu jest przyszłość”

Fot. Wojciech Bojdo, Sebastian Nems

W poniedziałek, 27 lutego 2023 r. Platforma Obywatelska rozpoczęła cykl spotkań pod hasłem „Tu jest przyszłość”. W pierwszej kolejności parlamentarzyści odwiedzają województwo łódzkie. Na mapie spotkań znalazło się również Radomsko.

Do Radomska w ramach cyklu „Tu jest przyszłość” przyjechali posłowie: Borys Budka – wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej, Urszula Augustyn, Wojciech Saługa oraz senator Halina Bieda.

- Nasi parlamentarzyści w ciągu dwóch dni odbędą ponad sto spotkań. Są to przede wszystkim spotkania branżowe, spotkania z lokalnymi społecznościami. Każda miejscowość jest równie ważna, od stolicy regionu po najmniejszą gminę czy sołectwo. Dlatego, że w każdym takim miejscu żyją ludzie, spotykamy się z problemami, które trzeba rozwiązać oraz mówimy o dobrych propozycjach na przyszłość – podkreśla Borys Budka.

Goszczący w Radomsku parlamentarzyści oprócz spotkania z dziennikarzami oraz otwartego spotkania z mieszkańcami, które zostało zorganizowane w Miejskiej Bibliotece Publicznej, zbierali również podpisy pod obywatelskim projektem ustawy o finansowaniu z budżetu centralnego procedury in vitro.

Borys Budka będzie gościem Irka Staszczyka w programie „W Temacie”. Emisja w środę, 1 marca 2023 r. o godz. 19.45 na www.radomsko24.pl, naszym facebooku oraz kanale na YouTube.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko platforma obywatelska koalicja obywatelska spotkanie borys budka tu jest przyszłość
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE