Para tenisistów Czapla i Kowalski pojedzie na finały Drużynowych Mistrzostw Polski

Przez dwa dni (26 i 27 kwietnia) w Rawie Mazowieckiej rozgrywano mistrzostwa woj. łódzkiego młodzików w tenisie stołowym.

W zawodach tych startowali najmłodsi zawodnicy UMLKS Radomsko. Największy sukces odniosła drużyna UMLKS-u w składzie Mateusz Czapla Mateusz i Hubert Kowalski, którzy zdobyli srebrny medal. To dało im przepustke do finałów drużynowych Mistrzostw Polski Młodzików. Te zostaną rozegrane w Radomiu 15-18 maja br. Radości z awansu do finałów nie kryje trener pingpongistów, Jacek Kawka. - Znakomicie zagrali chłopcy w drużynówce. Zajmując drugie miejsce awansowaliśmy do finałów Mistrzostw Polski. Spory w tym udział robiącego coraz większe postępy Mateusza Czapli - powiedział po zawodach Jacek Kawka.

W grze podwójnej młodziczek Oliwia Kowalska grająca z Wiktorią Wrzosek (LKS Biała Rawska) wywalczyła srebrny medal, a Mateusz  Mateusz grający ze Mateuszem Zborowskim (LKS Dobryszyce)wywalczyli brąz. W singlach Oliwia Kowalska i Hubert Kowalski zajęli miejsca 5-8.