Pająki i skorpiony w MDK w Radomsku

Pająki i skorpiony w MDK w Radomsku Fot. Klaudia Gajda

Niesamowita wystawa w Miejskim Domu Kultury w Radomsku. Radomszczanie tłumnie przyszli do MDK by oglądać żywe pająki i skorpiony. Ekspozycja w Miejskim Domu Kultury w Radomsku czynna będzie jeszcze dziś - 1 maja - do godziny 18.00 oraz w dniach 2-8 maja 2022 r. w godzinach od 10.00 do 18.00.

Na wystawie zobaczyć można ponad 35 żywych okazów. Wśród nich m.in. jednego z najniebezpieczniejszych pająków świata Latrodectushasselti – czarna wdowa, a także jednego z największych gatunków ptasznika Theraphosastirmi czy zmieniające kolor skorpiony.

Ekspozycja pozwoli zgłębić wiedzę o niezwykłych stworzeniach oraz zobaczyć z bliska egzotyczne gatunki, rzadko spotykane w życiu codziennym. Podczas wystawy jej opiekun odpowie na wszystkie pytania, oprowadzi i zainteresuje ciekawostkami ze świata pajęczaków.

O każdej pełnej godzinie będzie można potrzymać najbardziej łagodnego ptasznika na ręce.

Zwiedzający wystawę mają możliwość fotografowania oraz filmowania wszystkich prezentowanych okazów. Zwierzęta są zamknięte w szklanych terrariach, które zapewniają oglądającym bezpieczeństwo.

Bilety do nabycia przy wejściu na wystawę (płatność tylko gotówką).
Cennik biletów:
- normalny: 18 zł
- ulgowy: 12 zł
- wycieczki szkolne: 10 zł
- rodzinny: 50 zł (2 dorosłych + 2 dzieci),
- dzieci w wieku do 4 lat – wejście gratis - nie dotyczy grup zorganizowanych.

Kontakt w sprawie wystawy i rezerwacja wycieczek dla grup zorganizowanych: telefon: 883 733 534 lub mailowo maciej.kuta@wystawapajakow.pl

Więcej o:
pająki pająki radomsko wystawa radomsko mdk mdk radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE