Otwarcie sklepu Lidl w Radomsku

Otwarcie sklepu Lidl w Radomsku

Już 23 maja o godzinie 7.00 przy ul. Jagiellońskiej 24a otwarty zostanie drugi sklep sieci Lidl Polska w Radomsku. Z okazji otwarcia na klientów czekać będzie specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach.

W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca” – pyszne, aromatyczne pieczywo, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

W okresie od czwartku 23 maja do soboty 1 czerwca wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W sklepie Lidl w Radomsku znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

Osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dniu otwarcia, będą mogły skosztować pysznej kawy, croissantów, a także potraw z grilla przygotowanych przez profesjonalnych grillmasterów.

Nowy sklep sieci Lidl w Radomsku ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą niemal 1350 m2. W obiekcie zostało zatrudnionych ok. 22 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7.00 do 21.00, w piątki i soboty od 7.00 do 22.00, a w niedziele handlowe od 9.00 do 18.00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z niemal 100 miejsc parkingowych.

W myśl hasła „Więcej na radość z życia” produkty oferujemy w atrakcyjnych, niskich cenach, podkreślając tym samym, jak pełniej cieszyć się życiem każdego dnia dzięki oszczędności czasu oraz pieniędzy. Kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Radomsku – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Communications Manager Lidl Polska.

W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl. W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych, energooszczędne oświetlenie LED. Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Więcej o:
lidl lidl sklep lidl radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE