Otwarcie biura poselskiego posła Krzysztofa Ciecióry w Radomsku

Fot. Klaudia Gajda, Sebastian Nems

W środę, 31 stycznia 2024 roku odbyło się otwarcie biura poselskiego posła Krzysztofa Ciecióry (Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, Stowarzyszenie OdNowa). Mieści się w Radomsku przy ul. Piłsudskiego 4, na II piętrze.

Biuro poselskie posła Krzysztofa Ciecióry będzie służyć jako miejsce kontaktu i wsparcia dla petentów, którzy chcą zgłosić swoje problemy, propozycje lub opinie dotyczące spraw lokalnych i ogólnopolskich. Biuro będzie czynne: poniedziałek: 10-18, wtorek, środa, czwartek: 10-16, piątek nieczynne.

- Nie obiecuję, że uda się wszystkie problemy rozwiązać, ale na pewno nad każdym się pochylimy i będziemy z każdym rozmawiać. Chcę żeby to biuro było otwarte dla ludzi. By było miejscem spotkań – mówił poseł.

Dyrektorem biura poselskiego posła Krzysztofa Ciecióry jest Wioletta Michalska, sołtyska sołectwa Kietlin w gminie Radomsko. Bliskim współpracownikiem biura będzie także Tomasz Idziak, prezes Stowarzyszenia Perspektywy.

Co do pytania o start w wyborach samorządowych, jak na razie Krzysztof Ciecióra, nie określił się jeszcze czy będzie kandydował na prezydenta Radomska.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
Otwarcie biura poselskiego posła Krzysztofa Ciecióry w Radomsku
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE