Oszuści podszywają się pod PGE

PGE Dystrybucja ostrzega przed fałszywą korespondencją pocztową. Oszuści podszywający się pod PGE informują o zmianie systemu rozliczeniowego oraz numeru konta, na które należy wpłacać pieniądze za prąd.

PGE Dystrybucja ostrzega przed fałszywą korespondencją pocztową. Oszuści podszywający się pod PGE informują o zmianie systemu rozliczeniowego oraz numeru konta, na które należy wpłacać pieniądze za prąd.Do PGE Dystrybucja S.A. wciąż docierają sygnały z informacjami o przesyłaniu do odbiorców energii elektrycznej informacji o rzekomej zmianie systemu rozliczeniowego oraz rachunku bankowego, na który należy uiszczać należności za dostawy energii elektrycznej.

Spółka PGE Dystrybucja S.A. informuje, że nie prowadzi prac zmierzających do zmiany systemu rozliczeniowego, jak również nie kierowała do odbiorców informacji o zmianie numerów rachunków bankowych.

W przypadku otrzymania podobnej korespondencji, przedstawiciele PGE proszą o zwrócenie uwagi na oznaczenie podmiotu kierującego informację, dane zamieszczone w piśmie oraz porównanie ich z informacjami zawartymi w fakturze i wcześniejszą korespondencją dotyczącą dostaw energii elektrycznej od PGE Dystrybucja S.A.

W przypadku stwierdzenia, iż korespondencja kierowana jest przez podmiot inny niż dostawca (PGE Dystrybucja S.A.) odbiorcy powinni skontaktować się z policją lub ze spółką, telefonicznie (tel. 81 7105702, 81 7105739) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (sekretariat@pgedystrybucja.pl).

źródło: PGE Dystrybucja S.A.

Więcej o:
pge rachunki za prąd
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE