Ostre strzelanie piłkarzy Mechanika Radomsko. Zdjęcia ze spotkania

Ostre strzelanie urządzili sobie piłkarze Mechanika Radomsko. W 10. kolejce IV ligi rozgromili przy Brzeźnickiej, drużynę Zawiszy Pajęczno 5:1!

Mechanik już w drugiej minucie mógł objąć prowadzenie po strzale głową Przemysława Szewczyka. W 12. minucie Tomasz Walioszczyk minął bramkarza Zawiszy, ale strzelił w boczną siatkę. W 29. minucie pierwszego gola zdobył Przemysław Szewczyk po podaniu Tomasza Walioszczyka. Na 2:0, w 56. minucie, wynik podwyższył Przemysław Szewczyk zdobywając drugą bramkę w tym meczu. W 64. minucie trzecią bramkę dla Mechanika zdobył Jakub Tazbir. Na kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry honorową bramkę dla Zawiszy zdobył Oleksandr Stetsiuk.  W 84. minucie Adam Olejnik po raz kolejny pokonał bramkarze gości strzelając na 4:1. W ostatniej minucie spotkania na 5:1 wynik ustalił Przemysław Olejnik, który trafił w słupek, jednak piłka odbiła się jeszcze od bramkarza i wylądowała w bramce.

Mechanik Radomsko przeskoczył w tabeli Zawiszę Pajęczno i zajmuje aktualnie 4 miejsce w tabeli. W kolejnej rundzie zmierzy się z Włókniarzem Moszczenicą znajdującą się na 3 miejscu.