Ostatnia konferencja Elżbiety Kwiatkowskiej

Ostatnia konferencja Elżbiety Kwiatkowskiej

Elżbieta Kwiatkowska, 3 grudnia na konferencji z okazji otwarcia przebudowy holu w Miejskim Domu Kultury, pożegnała się ze stanowiskiem dyrektora placówki.

-Przed domem kultury duże wyzwania, cała sala widowiskowa musi być przebudowana, nowe fotele, musi być odrestaurowana scena, doposażona i remont piwnic, przygotowaliśmy już pozwolenie na budowę, wkrótce rozpocznie się taka inwestycja i będzie to już poważne poszerzenie powierzchni do działalności kulturalnej, przed nowym dyrektorem duże wyzwania, żeby Dom Kultury tętnił dalej życiem- powiedziała Elżbieta Kwiatkowska, obecna dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Radomsku.

Elżbieta Kwiatkowska w grudniu odchodzi na emeryturę. Wtorkowa konferencja była okazją do podziękowań za wieloletnią pracę na rzecz kultury w mieście.

- Jest to wymuszona sytuacja, kończy mi się umowa na czas określony, spełniam warunki, więc korzystam z tych warunków - mówi dyrektor Elżbieta Kwiatkowska

Dyrektor placówki ma nadzieję, że tempo prac nad rozbudową Miejskiego Domu Kultury, zostanie utrzymane na wysokim poziomie.

- Przez ten czas kiedy jestem dyrektorem wszystko się zmienia, jest ogromna dynamika i tę dynamikę przebudowy, unowocześnienia trzeba utrzymać, czym będzie wyższa, tym będziemy bardziej atrakcyjnym miastem - powiedziała Elżbieta Kwiatkowska

Obecna dyrektor, podziękowała za wszystkie lata współpracy, pracownikom Miejskiego Domu Kultury jak i lokalnym mediom za wsparcie i szerzenie wiadomości związanych z działalnością placówki, kultury i sztuki.

Więcej o:
miejski dom kultury w radomsku kultura radomsko sztuka
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE