Ostatni występ w sezonie przyniósł medale - Radomsko24.pl

Ostatni występ w sezonie przyniósł medale

Ostatni występ w sezonie przyniósł medale Fot. ZKS Radomsko

W sobotę 11 czerwca zapaśnicy ZKS Radomsko wzięli udział w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w grupie wiekowej młodzik. Zawody odbyły się w Piotrowie Trybunalskim.

Start zawodników okazał się niezwykle udany, gdyż z piątki startujących zawodników, aż trzech wróciło z medalami. Klub zajął tym samym 8. miejsce w kategorii drużynowej.

Złoto w kategorii wagowej 44 kg wywalczył Oskar Paplicki, natomiast Szymon Płomiński w tej samej wadze uplasował się na trzeciej pozycji.

W kategorii 35 kg brąz wywalczył Szymon Młynarczyk, zaś Bartosz Węgrzyński zajął 9. miejsce. W kategorii 62 kg Hubert Walaszczyk zajął 8. miejsce.

Były to ostatnie zawody przed przerwą wakacyjną zapaśników ZKS Radomsko. Nie jest to okres bezczynny, gdyż czekają ich obozy sportowe, które przygotują do startu w sezonie jesiennym.