Ostatni etap „otwierania” Powiatowego Urzędu Pracy w Radomsku

Ostatni etap „otwierania” Powiatowego Urzędu Pracy w Radomsku

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku od 1 czerwca 2020 r. będzie wdrażać ostatni etap „otwierania” Urzędu. Po bezpośredniej obsłudze tarczy antykryzysowej, rejestracji i uruchomieniu naborów wniosków o organizację form wsparcia, wznawia bezpośrednią obsługę w zakresie pośrednictwa pracy i poradnictwa zawodowego z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych.

1. Osoby bezrobotne i poszukujące pracy zarejestrowane w Urzędzie w ramach usługi będą mogły uzyskać bezpośrednie informacje o ofertach pracy, organizowanych giełdach pracy, możliwościach skorzystania z innej pomocy oferowanej przez PUP. Potwierdzanie gotowości do podjęcia zatrudnienia będzie się odbywać poprzez bezpośredni kontakt z doradcą klienta.
2. Na terenie Urzędu wznowione zostaną zajęcia indywidualne i grupowe z zakresu poradnictwa zawodowego. Zajęcia grupowe będą się odbywały w małych grupach z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.
3. Pracodawcy będą mogli skorzystać z pomocy Urzędu w poszukiwaniu pracowników, przygotować i złożyć ofertę pracy. Urząd wznawia organizację giełd pracy oraz bezpośrednią obsługę w zakresie zatrudniania cudzoziemców. Do dyspozycji pozostają doradcy klienta instytucjonalnego:

• stanowisko 7 tel. 44 683 73 56 do 58 wew. 20
• stanowisko 8 tel. 44 683 73 56 do 58 wew. 28
• stanowisko 9 tel. 44 683 73 56 do 58 wew. 35

Obsługa w zakresie zatrudniania cudzoziemców – pokój 20 tel. 44 683 73 56 do 58 wew. 66.

Osoby wchodzące do Urzędu są zobowiązane do dezynfekcji rąk, zakrycia nosa i ust oraz poinformowania wyznaczonego pracownika o celu wizyty, następnie zostaną skierowane w odpowiednie miejsce w Urzędzie.

Więcej o:
radomsko urząd pracy pup radomsko otwarcie obsługa interesantów
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE