Osobiście poinformuję o spotkaniu

Osobiście poinformuję o spotkaniu Fot. M. Kołaczkowski

W Urzędzie Miasta w Radomsku dwa tygodnie temu odbyło się spotkanie środowiska sportowego miasta. Niestety o tym wydarzeniu portal Radomsko24.pl dowiedział się pocztą pantoflową i to dopiero po fakcie.

Dzisiaj wiemy nieco więcej. I to nie z Urzędu Miasta i od osób odpowiedzialnych za kontakt z dziennikarzami. Spotkanie zorganizował magistrat i Miejska Rada Sportu w Radomsku, a uczestniczyli w nim przedstawiciele organizacji klubów sportowych z miasta oraz radomszczańscy przedsiębiorcy. 

Dlaczego takie zaproszenie nie dotarło do mediów? Pytamy gościa portalu Radomsko24.pl Wojciecha Lenka, przewodniczącego Miejskiej Rady Sportu.

- Nie było w tym działaniu złej woli żadnej ze stron czy zamysł utajniać cokolwiek. To było typowe robocze spotkanie z radomszczańskimi przedsiębiorcami, którzy finansowo i nie tylko, chcą wesprzeć radomszczański sport. Nie padły jeszcze wiążące deklaracje. Uznaliśmy, że po wypracowaniu działań, gdy padną już konkretne zobowiązania przedsiębiorców, na kolejne spotkanie zaprosimy media. Osobiście zobowiązuje się poinformować o takim spotkaniu – deklaruje Wojciech Lenk.

Rozmowa z Wojciechem Lenkiem, przewodniczącym Miejskiej Rady Sportu w Radomsku na portalu Radomsko24.pl, w środę 8 marca o godzinie 19.45.

Więcej o:
irek staszczyk staszczyk niezależnie wojciech lenk
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE