Osiem firm chce budować Wielofunkcyjne Centrum Sportowe przy PSP 9 w Radomsku. Wszystkie oferty przekraczają budżet

Osiem firm chce budować Wielofunkcyjne Centrum Sportowe przy PSP 9 w Radomsku. Wszystkie oferty przekraczają budżet Fot. PSP9 w Radomsku

Osiem firm przystąpiło do przetargu na budowę Wielofunkcyjnego Centrum Sportowego przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 9 w Radomsku. Wszystkie zaproponowane ceny przekraczają budżet, jaki na to zadanie ma przeznaczony Urząd Miasta.

Najtańsza oferta opiewa na kwotę 886 139,23 zł brutto, natomiast najdroższa - 1 660 500,00 zł brutto. W miejskim budżecie na realizację zadania zarezerwowano 620 000,00 zł brutto. Obecnie trwa analizowanie złożonych ofert.

Inwestycja obejmuje budowę boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej wraz z piłkochwytami i furtkami wejściowymi, na które składać się będzie: boisko do gry w piłkę ręczną wraz z wyposażeniem, boisko do gry w siatkówkę wraz z wyposażeniem, boisko do minikoszykówki wraz z wyposażeniem, budowę miniboiska z bandami o nawierzchni z poliuretanu wraz z wyposażeniem i piłkochwytami oraz utworzenie placu do ćwiczeń gimnastycznych o nawierzchni z poliuretanu.

Na realizację zadania Miasto Radomsko pozyskało 90 tys. złotych dofinansowania w ramach programu „Infrastruktura Sportowa Plus” ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski.

Więcej o:
radomsko psp9 radomsko centrum sportowe inwestycja przetarg
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE