Orlen Przedszkoliada Tour 2020 w Gomunicach

Orlen Przedszkoliada Tour 2020 w Gomunicach Fot. organizator

4 lutego w Hali Sportowej GOSiR w Gomunicach odbyła się kolejna impreza w ramach największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków, czyli Orlen Przedszkoliada Tour 2020.

W okresie styczeń-marzec 2020 odbędzie się ponad 90 imprez, w których udział weźmie około 20 000 przedszkolaków uczestniczących w ogólnopolskim systemie rozrywki ruchowej przedszkoliada.Pl.

Orlen Przedszkoliada Tour to jeden z projektów w ramach ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej przedszkoliada.pl. Wszystkie Aktywne Przedszkolaki są uczestnikami Drużyny Kangura, obecnej w ponad 300 miastach w Polsce.

System przedszkoliada.pl zapewnia rozrywkę ruchową, przeciwdziała otyłości i upowszechnia wszechstronny rozwój ruchowy, a przy okazji naucza podstaw olimpijskich dyscyplin sportu: piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej.

W gomunickiej edycji Orlen Przedszkoliada Tour 2020, udział wzięło niemal 200 Aktywnych Przedszkolaków z Gomunic i okolic.

Rodzice przekonali się jak przedszkolaki mogą kreatywnie spędzać czas w domu dzięki ciastolinie Play-Doh. Poszerza ona wyobraźnię dziecka, a pomysłów na tworzenie nowych form jest nieskończenie wiele.

Instruktorom przedszkoliada.pl w zabawie w sport z najmłodszymi towarzyszyli sportowcy klubu sportowego: PGE Skra Bełchatów (juniorzy).

Orlen Przedszkoliada Tour to nie tylko rozrywka ruchowa, ale także wielowymiarowa edukacja dla najmłodszych. Aktywne Przedszkolaki w Gomunicach sięgnęły po kredki, aby w ramach akcji „Pomaluj świat Drużyny Kangura”.

Wszystkie Aktywne Przedszkolaki otrzymały od Kangura i jego przyjaciół: dyplomy, medale i niespodzianki, które przygotowali partnerzy Orlen Przedszkoliada Tour 2020.

Więcej o:
przedszkoliada przedszkoliada gomunice przedszkolaki gomunice
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE