Organa ścigania zajmą się antyrządową ulotką na grobie rodziców poseł Anny Milczanowskiej

Organa ścigania zajmą się antyrządową ulotką na grobie rodziców poseł Anny Milczanowskiej Fot. facebook/Anna Milczanowska

Poseł Anna Milczanowska złożyła zawiadomienie w sprawie ulotki, jaką nieznane osoby położyły na grobie rodziców parlamentarzystki. Na ulotce został zamieszczony tekst „Córka Anna, wstyd przynosi Waszej Świętej Pamięci”.

Informację o złożeniu zawiadomienia potwierdza Włodzimierz Czapla z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku. Jak jednak dodaje, na razie nie może zdradzić więcej szczegółów.

- Obecnie trwają czynności w tej sprawie. Są one prowadzone pod nadzorem prokuratury – powiedział portalowi Radomsko24.pl Włodzimierz Czapla.

Po umieszczeniu antyrządowej ulotki na grobie rodziców, poseł Anna Milczanowska zamieściła komentarz na swoim facebookowym profilu.

- #StrajkKobiet Przychodzicie agresywni pod mój dom. Kim trzeba być, żeby nie uszanować spokoju zmarłych!? To moi ś.p. Mama, Tata żołnierz AK i NSZ, który 7 lat spędził w UBckich katowniach. Przekazali mi wartości bliskie Polakom. Chwała Im za to! #Wstyd wam! #Barbarzyństwo - czytamy w komentarzu.

Więcej o:
anna milczanowska ulotka na grobie zawiadomienie policja
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE