Oprogramowanie medyczne nr 1 w Polsce

Oprogramowanie medyczne nr 1 w Polsce

Rozwój technologii skutkuje wprowadzeniem innowacyjnych rozwiązań w wielu dziedzinach. Dotyczy to także branży medycznej. Prowadząc gabinet, przychodnię lub klinikę warto postawić na nowoczesne rozwiązania dotyczące organizacji i zarządzania placówką służby zdrowia.

Oprogramowanie medyczne dla gabinetów - dlaczego jest niezbędne?

Dobra organizacja pracy i zarządzanie jest niezbędne w każdej dziedzinie życia. Nie inaczej jest z branżą medyczną, a szczególnie z placówkami opieki zdrowotnej. Jednym z elementów, które mogą pomóc w usprawnieniu codziennej pracy jest profesjonalne, dedykowane oprogramowanie medyczne dla gabinetów. Powinno być dostosowane do potrzeb danej placówki i spełniać wszystkie wymogi stawiane zarówno przez samą klinikę i jej pracowników, jak i wyznaczane przez oczekiwania pacjentów.

W Polsce istnieje wiele programów medycznych. Jednym i prawdopodobnie najprostszym w obsłudze oraz jednocześnie najbardziej funkcjonalnym z nich jest Aurero. To oprogramowanie stworzone z myślą o placówkach medycznych i lekarzach każdej specjalizacji. Posiada ważne funkcjonalności zarówno dla małych, średnich, jak i dużych placówek, a także dla obiektów sieciowych. Program powstał przy udziale polskiego zespołu składającego się ze specjalistów branży medycznej i technologicznej, dzięki czemu wyróżnia się wśród innych oprogramowań tego typu: wysoką użytecznością, uniwersalnością implementacji oraz szybkością działania i pełną zgodnością z aktualnie obowiązującymi przepisami.

Aurerodla służby zdrowia

Aurero to oprogramowanie medyczne dla gabinetów, które cechuje się bogatą funkcjonalnością. Jest ono uniwersalne, ponieważ bez problemu można je dostosować do specyfiki działalności danej placówki medycznej i potrzeb jej użytkowników.

Celem Aurero jest ogólne usprawnienie wszelkich procesów związanych z realizacją obowiązków indywidualnych gabinetów oraz jedno- i wielospecjalistycznych klinik lekarskich. Aurero posiada szereg przydatnych modułów, wśród których szczególnie warto wskazać m.in. takie jak:

  • EDM (Elektroniczna Dokumentacja Medyczna) umożliwiający kompleksowe i sprawne przeprowadzanie wizyt pacjentów,
  • rejestracja pacjenta i portal pacjenta - są to zestawy narzędzi przydatnych rejestracji medycznej, które wspierają wydajną obsługę pacjenta. Własny portal pacjenta w domenie placówki umożliwia sprawowaniekontroli nad wszystkimi czynnościami związanymi z obsługą pacjentów, natomiast pacjentom udostępnia serwis, w którym samodzielnie mogą umawiać wizyty lekarskie online. Jest to wygodna, chmurowa aplikacja do rezerwacji wizyt.
  • moduł finanse z funkcjonalnymi raportami- Aurero zapewnia sprawne rozliczenia finansów placówki oraz ułatwia podejmowanie decyzji o charakterze biznesowym,
  • telemedycyna- umożliwia świadczenie zdalnych usług medycznych (telekonsultacji) poprzez telefon, wideorozmowy lub czat i jest ważnym uzupełnieniem dla wizyt stacjonarnych,
  • badania kliniczne Hyggio-Aurero udostępnia także moduł badań klinicznych Hyggio, czyli wszechstronne, a zarazem intuicyjne oprogramowanie dla ośrodków badań klinicznych, pozwalające zwiększyć efektywność i jakość prowadzonych badań,
  • raporty- dzięki danym z raportów właściciele klinik i lekarze mogą podejmować trafne decyzje w każdym obszarze funkcjonowania placówki.

Zalety Aurero

Aurero to wyjątkowo kompleksowe i bogate w funkcjonalność oprogramowanie medyczne dla gabinetów i przychodni. Umożliwia zarówno właściwe zarządzanie placówką medyczną (moduł Finanse, funkcjonalne raporty, gospodarka magazynowa, zarządzanie dostępnością gabinetów i lekarzy), jak i nowoczesną obsługę pacjentów (zarządzanie wizytami w intuicyjnym terminarzu, portal pacjenta, Elektroniczna Dokumentacja Medyczna). Oprócz tego, Aurero to platforma tworzona w modelu „open source”, co oznacza, że jest zintegrowana z wieloma niezbędnymi narzędziami i aplikacjami wykorzystywanymi w codziennej pracy w przychodni i gabinetów lekarskich. Jest uniwersalna i kompleksowa.

Dodatkowo, nie wymaga konieczności instalacji oprogramowania na urządzeniach użytkowników, ponieważ aplikacja działa w przeglądarce internetowej. Jest szybka i niezawodna oraz nie ma ograniczeń w zakresie liczby użytkowników mogących korzystać jednocześnie z oprogramowania, jak również i liczby zarejestrowanych pacjentów.

Medily - polski twórca oprogramowania Aurero, daje możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania funkcjonalności aplikacji. W celu otrzymania wersji demonstracyjnej programu należy wypełnić krótki formularz na stronie: https://aurero.com/poznaj-oferte/

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE