OPAL pod lupą: konkurs fotograficzny

Wielu czytelników portalu Radomsko24.pl interesuje się fotografią. Dlatego też serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym opalowym konkursie - fotograficznym.

Wielu czytelników portalu Radomsko24.pl interesuje się fotografią. Dlatego też serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie organizowanym w ramach Festiwalu OPAL -  konkursie fotograficznym.

 

W tegorocznym konkursie organizatorzy przygotowali dla uczestników festiwalu trzy tematy, na które można przesyłać zdjęcia:

 

„Szara rzeczywistość”

„W deszczu kroplach za oknem wypatrywać tęczy”

„Kiedy jestem sam”

 

- Uczestnicy mogą przygotować maksymalnie trzy fotografie o wymiarach 13 x 18 cm do 20 x 30 cm. Zdjęcia należy podpisać i dostarczyć do siedziby Hufca Radomsko (ul. Bugaj 3) osobiście lub listownie do 25 listopada. Można je również przesłać do nas poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.opal.zhp.pl, to jednak pozwala jedynie na udział w plebiscycie internetowym, który zostanie zorganizowany na naszym opalowym profilu na facebooku - mówi Karolina Majczak, szef Małego Finału.

 

Wszystkie zdjęcia nadesłane na konkurs fotograficzny wezmą udział w wystawie zorganizowanej podczas trwania festiwalu. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 10 grudnia o godzinie 15.30 podczas tzw. Małego Finału.

 

W konkursie nie ma podziału na kategorie wiekowe.

 

Portal Radomsko24.pl jest patronem medialnym XXVI Ogólnopolskiego Harcerskiego Festiwalu Artystycznego OPAL 2011.

 

Zobacz także:

- Konkurs piosenki

Więcej o:
opal foto konkurs harcerze zhp
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE