„Ontex” uruchomił w Radomsku nową halę produkcyjną. Firma poszukuje pracowników

Fot. Wojciech Bojdo, Klaudia Gajda

Działająca od czterech lat w Radomsku firma „Ontex” rozbudowała swój zakład. W związku z tym, firma poszukuje pracowników. W czwartek i piątek w fabryce zorganizowano Dni Otwarte dla osób zainteresowanych podjęciem pracy.

Nowa hala produkcyjna ma powierzchnię 41 tys. metrów kwadratowych.

- Do końca roku będą zainstalowane trzy linie produkcyjne. Kolejne zostaną uruchomione w 2023 roku. Stąd potrzeba zatrudnienia nowych pracowników. Poszukujemy głównie operatorów, mechaników, elektryków, a także pracowników laboratorium i pracowników produkcyjnych. Mam nadzieję, że to nie jest nasze ostatnie słowo i że rekrutacja będzie dalej się rozwijać – mówi Arkadiusz Banaszek, dyrektor fabryki „Ontex” w Radomsku.

Osoby, które wzięły udział w Dniach Otwartych, zorganizowanych przez firmę „Ontex”, spotkały się z pracownikami zakładu, a także zwiedziły hale produkcyjne. Mogły również wziąć udział w rozmowie rekrutacyjnej.

Obecnie w firmie „Ontex” w Radomsku pracuje 500 osób. Do końca 2023 roku zatrudnienie wzrośnie do ponad 650 osób.

„Ontex” jest wiodącym międzynarodowym producentem środków higieny osobistej dla niemowląt, kobiet oraz dla dorosłych. Firma posiada 19 zakładów produkcyjnych na całym świecie. Fabryka w Radomsku (jedyna w Polsce) powstała w 2018 roku.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko ontex radomsko dni otwarte ontex rozbudowa fabryki ontex
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE