Ola Ciupa zdobyła tytuł Miss Małopolski 2014

Aleksandra Ciupa zdobyła tytuł Miss Małopolski 2014. Osiągając ten sukces nasza krajanka powalczy w grudniu o tytuł Miss Polonia!

Aleksandra Ciupa zdobyła tytuł Miss Małopolski 2014. Osiągając ten sukces nasza krajanka powalczy w grudniu o tytuł Miss Polonia!
Ola Ciupa podczas półfinału Eurowizji w Kopenhadze. Fot. Andres Putting (EBU)
O pięknej radomszczance na łamach naszego portalu pisaliśmy już wiele razy. Ostatnio jej wdzięki podziwiała cała Europa podczas finału Eurowizji w Kopenhadze, gdzie Ola Ciupa wystąpiła wspólnie z Cleo&Donatanem. Niestety Europa nie poznała się na urokach słowiańskich dziewczyn i wybrała przebierańca w sukience.

Wybory Miss Małopolski 2014 odbyły się 30 maja w hotelu Witek, w Krakowie. Galę poprowadził Ryszard Rembiszewski. W finale krakowskiego konkursu "Dziewczyna Donatana" pokonała 26 innych kandydatek. - Kompletnie się tego nie spodziewałam, bo była bardzo duża konkurencja, a wszystkie dziewczyny były bardzo śliczne. Jest to dla mnie naprawdę bardzo duży komplement, czuje się wyróżniona i jestem bardzo szczęśliwa - mówiła Ola o konkursie w którym wystąpiła. 

To nie pierwszy występ radomszczanki w konkursach piękności. W ubiegłym roku zdobyła tytuł I Wicemiss Mazowsza.

Więcej o:
ola ciupa wybory wybory miss
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE