Ola Barańska druga na Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików

foto:archiwum UMLKS RadomskoW niedzielę w Gorzkowicach rozegrano II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików w tenisie stołowym. Znakomicie spisała się zawodniczka UMLKS Radomsko Ola Barańska, która zajęła 2. miejsce.

W finale nasza zawodniczka musiała uznać wyższość Kasi Gierach z Rawy Mazowieckiej. Dotarcie do finału to sukces naszej młodziczki.Na tych samych zawodach 5. miejsce zajęła Dominika Pluta,  żaczka Oliwia Kowalska sklasyfikowana została na miejscach 9-12. W kategorii  młodzików Hubert Kowalski sklasyfikowany został na miejscach 17-20.