Okrągły Stół dla Przedsiębiorczości w Radomsku

Fot. Klaudia Gajda, Sebastian Nems

We wtorek, 25 kwietnia w restauracji „Metalurgia” w Radomsku odbył się Okrągły Stół dla Przedsiębiorczości. Wzięli w nim udział m.in. prezesi Agencji Rozwoju Przemysłu, Państwowej Agencji Inwestycji i Handlu, wiceministrowie: Krzysztof Ciecióra oraz Marcin Ociepa.

W programie spotkania było przedstawienie oferty Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz omówienie sytuacji na wschodniej granicy.

- Organizatorami dzisiejszego spotkania jest RIP-H w Radomsku oraz Stowarzyszenie Perspektywy. Celem tego wydarzenia jest rozpoczęcie debaty o odbudowie Ukrainy. Dzięki wsparciu wiceministra rolnictwa Krzysztofa Ciecióry, zaprosić wiceministra Obrony Narodowej oraz przedstawicieli Agencji Rozwoju Przemysłu oraz Państwowej Agencji Inwestycji i Handlu. Są to agencje, które w sposób konkretny mają wiedzę jaka jest sytuacja na Ukrainie i jakie są tam potrzeby. Z nimi nasi przedsiębiorcy, chcą konsultować jakie tam problemy są do podjęcia, które rozwiązania z Radomska i okolic mogą być wykorzystane przy odbudowie Ukrainy – mówił Tomasz Idziak, ze Stowarzyszenia „Perspektywy”.

Podczas spotkania głos zabrali Paweł Kurtasz i Łukasz Gałczyński. Każdy z nich omówił ofertę Agencji, jaką reprezentował. Na koniec był czas na dyskusję i pytania przedsiębiorców, którzy przyszli na spotkanie.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
Okrągły Stół dla Przedsiębiorczości w Radomsku Radomsko Ciecióra Radomsko Ociepa Radomsko Przedsiębiorcy Radomsko RIPH Radomsko Perspektywy
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE