Okna - inne prawdy o firmach montujących okna

Okna - inne prawdy o firmach montujących okna

Blisko dwie dekady temu firmy zajmujące się montażem okien liczyły się bardziej jeśli zajmowały lokal przy jednej z głównych ulic w mieście, bo w tego typu przypadkach szyld był dobrze widoczny, a klienci dostatecznie często odwiedzali te firmy. Dokładnie z tych przyczyn firmy wynajmujące lokale poza głównymi ulicami były raczej tymi nie dostrzegalnymi, chyba że ktoś się o nich dowiedział od znajomych lub od znajomych znajomych.

Reklama tego typu dotycząca montażu okien była raczej słabą, bo w tym konkretnym przypadku taka firma zajmująca się oknami, albo zmieniała lokal na lepszy, albo najzwyczajniej w świecie przestawała istnieć, bo skomplikowane dojście do biura przez jakieś osiedle odstrasza wielu potencjalnych klientów.

Kluczowa zaleta portali społecznościowych.

W czasach obecnych lokalizacja biura firmy zajmującej się montażem okien nie jest najważniejsza. Rzecz jasna nadal lepiej jest jeśli znajduje się to biuro przy jednej z kluczowych ulic miasta, bo wtedy nawet ktoś przypadkowy z ulicy może zainteresować się atrakcyjną w sensie cenowym ofertą. Warto też połączyć tę lepszą lokalizację z profilem na portalu społecznościowym, czyli z postami, a posty te to zdjęcia i filmy ukazujące jakość zamontowania Okna Kraków.

W tego typu sprawach liczy się i cena i ta sfera estetyczna, a portale społecznościowe i blogi na nich prowadzone ukazują bardzo wiele. Na dokładkę w dowolnym momencie można sobie wykupić reklamę całego blogu lub jedynie reklamę postu. Taka reklamę można ustawić na cały kraj, na dany region lub tylko na to jedno jedyne miasto w regionie. Wielu przedsiębiorców preferuje w tego typu przypadkach to najbliższe duże miasto, bo właśnie tam chętnych na wymianę okien nie brakuje.

Przedsiębiorcy też dość często wynajmują jakiegoś blogera, czyli płacą mu od każdego tygodnia zajmowania się blogiem, choćby ze względu na to, że sami nie mają zbytnio czasu na tego typu pracę, która nie jest męczącą, ale tu trzeba mieć umiejętności i na dokładkę wyczucie smaku.

Okna PCV w Krakowie: https://novobudowa.pl/

Inne wiele mówiące wzmianki.

Teraz da się także wynająć fotografa, który pokaże to jak wygląda montaż okien. Taki specjalista zrobi i zdjęcia i nakręci filmy na profil na portalu społecznościowym. Usługa kogoś takiego nie jest opcją tanią, ale ładne zdjęcia przyciągną uwagę ludzi, czyli także chętnych na wymianę okien, a tacy chętni to zysk. Równie wiele znaczy też i to, że taki fotograf z lustrzanką cyfrową po wykonaniu fotek i filmów wykona ich obróbkę i to znacznie lepiej niż pracownik danej firmy montującej okna za pomocą telefonu.

Taka pomoc specjalisty się przydaje, bo te zdjęcia i filmy pomagają bardziej niż chwytliwe hasła reklamowe, choć nie za każdym razem będziemy mogli skorzystać z pomocy specjalisty, bo jego pomoc niestety swoje kosztuje i co najistotniejsze wielokrotnie właściciel firmy może sam wykonać kolka fotek okna po zamontowaniu za pomocą telefonu i opublikować je na profilu. W ten sposób zaoszczędzi, a wraz z tymi fotkami może opublikować tylko ten skromny wpis, czyli na portalu społecznościowym nie każda reklama musi wyglądać na wybitnie profesjonalną.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE