OHP to nie relikt przeszłości

OHP to nie relikt przeszłości

Prezydent Radomska Jarosław Ferenc, podpisał porozumienie z Łódzką Wojewódzką Komendą Ochotniczych Hufców Pracy w Łodzi. Obejmuje współpracę jednostek OHP w województwie łódzkim w celu m.in. zapewnienia odpowiedniego przygotowania zawodowego młodzieży objętej szkoleniową i wychowawczą działalnością oraz uzyskania przez nią kwalifikacji zawodowych w rzemiośle, ułatwiających absolwentom zatrudnienie.

Współpraca Miasta Radomska oraz OHP będzie polegała m.in. na: propagowaniu przedsiębiorczości, zapewnieniu miejsc na naukę zawodu dla młodzieży objętej opieką OHP, czy promocji doskonalenia zawodowego oraz zatrudnienia młodzieży.

- Ochotnicze Hufce Pracy były w cieniu. Wszyscy odnosili wrażenie, że nawet już nie funkcjonują. Wielu moich znajomych nawet nie wiedziały, że OHP-y funkcjonują - dzieli się swoimi spostrzeżeniami Artur Waloszczyk, Komendant Wojewódzki OHP W Łodzi.

- W Radomsku swoją siedzibę OHP ma przy  ulicy Piłsudskiego, tuż obok Nadleśnictwa Radomsko – dodaje gość programu „Staszczyk niezależnie”.

Cała Rozmowa z Arturem Waloszczykiem, Komendantem Wojewódzkim OHP w Łodzi na portalu Radomsko24.pl, w środę 19 maja, godzina 19.45.

Więcej o:
staszczyk niezależnie irek staszczyk ohp
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE