OFFrajd po raz drugi! Jak pójdzie naszym harcerzom tym razem?

Od 20 do 22 kwietnia radomszczańscy harcerze będą ostro rywalizować ze skautami z całej Polski

foto:materiały promocyjne rajduHarcerze z radomszczańskiego hufca postanowili wziąć udział w II edycji Ogólnopolskiego Rajdu Wędrowniczego OFFrajd. Rajd w całości jest dziełem, inicjatywą i pomysłem radomszczańskich wędrowników oraz instruktorów. Wydarzenie to angażuje w działanie ludzi w wieku od 15 do 25 lat. Rywalizacja ta pomaga promować nie tylko hufiec, ale także miasto i powiat, bo właśnie na jego terenie odbywa się OFFrajd.

 

Harcerze nie boją się porzucić komputera i telewizora, lecz śmiało ruszają z plecakami, by pokazać na co ich stać. OFFrajd pozwala nie tylko na zdrową rywalizację, ale także na integracje oraz przede wszystkim świetną zabawę.  Choć czeka ich ciężkie zadanie oraz kilkadziesiąt kilometrów do przejścia, to na koniec każdego przepełnia duma, satysfakcja oraz dobry humor. Podczas OFFrajdu wędrownicy będą promować dewizę „Wyjdź w świat, pomyśl, pomóż czyli działaj”, a temat przewodni nosi tytuł  „Ja na tle świata”.

 

OFFrajd odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2012. Obecnie uczestnicy rajdu wykonują  tzw. zadania przedrajdowe, później czeka ostrzejsza rywalizacja.

 

Kibicujemy zatem radomszczańskim harcerzom i życzymy powodzenia!

Więcej o:
zhp hufiec radomsko offrajd harcerze harcerstwo rywalizacja
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE