Od piątku ul. Piastowska w Radomsku będzie wyłączona z ruchu! Rusza kolejny etap przebudowy

Od piątku ul. Piastowska w Radomsku będzie wyłączona z ruchu! Rusza kolejny etap przebudowy

W piątek 24 listopada 2023 r. ok. godz. 7.00 rozpocznie się kolejny etap przebudowy ulicy Piastowskiej w Radomsku. Ulica będzie całkowicie wyłączona z ruchu.

Wyłączenie z ruchu ulicy Piastowskiej (na odcinku od ulicy Fabianiego do ulicy Leszka Czarnego) jest konieczne ze względu na rozpoczęcie kolejnego etapu prac. Po sfrezowaniu starej nawierzchni jezdni i wyregulowaniu włazów studni kanalizacyjnych wykonawca przystąpi do położenia nowej nawierzchni jezdni.

Nie będzie możliwości przejazdu przez skrzyżowanie z ulicą Tysiąclecia, a ulica Słowicza będzie drogą bez przejazdu (z możliwością wjazdu tylko od strony ulicy Prymasa Wyszyńskiego).

Czytaj też: 24 i 25 listopada wyłączone przystanki autobusowe na ul. Piastowskiej

Na czas układania bitumicznej nawierzchni jezdni zamknięte zostaną również wszystkie zjazdy z ulicy Piastowskiej w drogi osiedlowe, do poszczególnych bloków i obiektów użyteczności publicznej zlokalizowanych na odcinku drogi objętej pracami.

- Taka organizacja ruchu umożliwi sprawne wykonanie nowej nawierzchni jezdni jednocześnie na całej szerokości, co skróci czas prowadzenia prac do minimum. Przewidujemy, że ciąg główny ulicy Piastowskiej zostanie ponownie otwarty dla ruchu kołowego w sobotę 25 listopada – czytamy w komunikacie Starostwa Powiatowego w Radomsku.

Jeżeli warunki atmosferyczne pozwolą na zakończenie wszystkich prac, udostępniony zostanie także przejazd ulicą Tysiąclecia i wjazd/wyjazd w ulicę Słowiczą.

Więcej o:
radomsko ulica piastowska radomsko remont inwestycja zamknięta droga utrudnienia
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE