Od 4 maja PSZOK w Płoszowie ponownie otwarty

Od 4 maja PSZOK w Płoszowie ponownie otwarty Fot. PGK w Radomsku

Od wtorku 4 maja 2021 roku Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowany przy ul. Jeżynowej w Płoszowie zostanie ponownie otwarty dla mieszkańców Radomska oraz Gminy Radomsko.

- W związku z coraz większą świadomością ekologiczną mieszkańców, mających potrzebę pozbywania się odpadów w sposób umożliwiający poddanie ich odpowiednim procesom odzysku i recyklingu punkt PSZOK zostaje otwarty w pełnym zakresie na zasadach określonych w regulaminie dostępnym na stronie Spółki – informuje Kamil Bugdal, szef Działu Promocji i Rozwoju PGK w Radomsku.

Ze względu na wciąż utrzymującą się wysoką liczbę zachorowań na COVID-19 odpady można dostarczać z zachowaniem następujących środków zapobiegawczych:

- obowiązek zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczek ochronnych,

- obowiązek stosowania jednorazowych rękawiczek,

- dostarczenie uprzednio posegregowanych odpadów z uwagi na brak możliwości rozsortowania odpadów na miejscu oraz konieczność minimalizacji czasu przebywania na terenie zakładu oraz kontaktu z pracownikami,

- zakaz wjazdu pojazdów, w których przebywają dzieci,

- zakaz wjazdu do punktu PSZOK dla osób chorych oraz z objawami chorobowymi.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem 44 682 68 56 wew. 21 lub 739 33 00.

Ogólne zasady funkcjonowania PSZOK i wytyczne dot. odbioru odpadów znajdują się pod adresem: http://www.pgk-radomsko.pl/pszok

Więcej o:
pgk radomsko pszok płoszów pszok otwarty obsługa interesantów
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE