Obywatel Ukrainy jeździł pijany po Radomsku. Został zatrzymany przez radomszczanina

Obywatel Ukrainy jeździł pijany po Radomsku. Został zatrzymany przez radomszczanina

W czwartek 16 stycznia o godzinie 0.30 w nocy, dyżurny radomszczańskiej komendy został telefonicznie zawiadomiony o ujęciu nietrzeźwego kierującego VW Golfem w Radomsku, na ulicy Kilińskiego.

Przybyli na miejsce policjanci zastali zgłaszającego, który wskazał pojazd w którym znajdował się 39-letni obywatel Ukrainy wraz z pasażerem. Jak wynika z relacji zgłaszającego, widział on wcześniej jak volkswagem jedzie ulicami Radomska w sposób wzbudzający w nim podejrzenia. Między innymi samochód ten jechał pod prąd. VW skręcił w ulicę Kilińskiego, gdzie się zatrzymał. Gdy zgłaszający podszedł do samochodu i otworzył drzwi zobaczył, że za kierownicą siedzi nietrzeźwy mężczyzna. W samochodzie czuć było woń alkoholu. Zabrał on wtedy kluczyki od samochodu i wezwał policję.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierowca volskswagena miał 2,4 promila alkoholu w organizmie. Został on zatrzymany i oczekuje w policyjnym areszcie na przedstawienie zarzutów. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kara grzywny.

Więcej o:
komenda powiatowa policji w radomsku radomsko jazda na podwójnym gazie
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE