Obserwuj Centrum Terapii Koniczynka na Instagramie

Obserwuj Centrum Terapii Koniczynka na Instagramie Fot. Klaudia Gajda

Centrum Terapii Koniczynka promuje swoją działalność na portalach społecznościowych – teraz także na Instagramie.

Jak piszą na swoim Instagramie pracownicy Centrum– profil został stworzony w celach przybliżenia pracy terapeutów, ich podopiecznych oraz ukazania codziennych chwil w Koniczynce. Masz konto na Instagramie – obserwuj Koniczynkę!

https://www.instagram.com/koniczynka_rsko/

Stowarzyszenie Koniczynka od 10 lat zmienia rzeczywistość osób niepełnosprawnych w środowisku lokalnym. Od początku swego istnienia stara się pomóc zarówno chorym dzieciom jak i ich opiekunom. W pierwszym etapie działalności Stowarzyszenie skupiło się na wsparciu rodziców i aktywizacji dzieci, w kolejnych 3 latach podjęto ogromne wyzwania, jakim było utworzenie Centrum Terapii Koniczynka.

Koniczynka jest zakładem leczniczym utworzonym przez Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Osób Niepełnosprawnych z siedzibą w Radomsku. Koniczynka powstała w odpowiedzi na nieustannie rosnące zapotrzebowanie na rehabilitację osób z różnego rodzaju dysfunkcjami i brak specjalistycznych ośrodków oferujących tego typu usługi.

W Centrum prowadzona jest współpraca z cenionymi specjalistami w zakresie fizjoterapii, neurologopedii, logopedii, psychologii i wielu innych, którzy ciągle podnoszą swoje kompetencje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach. Działając od lat w zakresie opieki zdrowotnej Koniczynka może pochwalić się sukcesami w rehabilitacji i ciągle rosnącą rzeszą klientów.

Informacja: Stowarzyszenia Koniczynka

Więcej o:
koniczynka radomsko Radomsko Koniczynka IG Instagram Koniczynka Koniczynka Radomsko Centrum Rehabilitacji
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE