O.S.T.R wystąpi w Klubie Belfast

Klub Belfast i Blink Art zapraszają na koncert O.S.T.R promujący najnowszy album pt. „Podroż zwana życiem”. Wystąpią także składy lokalnych ekip. Impreza odbędzie się w piątek 4 września o godz. 20.00.

Klub Belfast i Blink Art zapraszają na koncert O.S.T.R promujący najnowszy album pt. „Podroż zwana życiem”. Wystąpią także składy lokalnych ekip.  Impreza odbędzie się w piątek 4 września o godz. 20.00.To z pewnością będzie niezapomniane wydarzenie. Na scenie w klubie Belfast wystąpi uznany za jednego z najlepszych raperów w Polsce – O.S.T.R.

Koncert będzie promował najnowszy album Ostrego pt. „Podróż zwana życiem”, o którym pisze, że jest on najważniejszym albumem w jego życiu.

W opisie płyty czytamy: Od dziecka, chodząc do szkół muzycznych, zbierałem wiedzę, do której musiałem dojrzeć, aby w pełni ją wykorzystać. Jako Killing Skills chcieliśmy pozostać przy hip-hopie, ale w taki sposób, by przy produkcji wykorzystać wszystkie elementy dzieła muzycznego, bez ograniczeń. Dlatego płyta inspirowana jest muzyką filmową, muzyką poważną, ale już nie rozrywkową. W moim odczuciu jest to nowoczesna muzyka dla dorosłych. Moja własna muzyka. Wybraliśmy jedyną w swoim rodzaju drogę. Nie usłyszycie tego nigdzie indziej.

Adam Ostrowski czyli O.S.T.R.
Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

Autor 19 albumów muzycznych. Posiadacz 5 złotych i 3 platynowych płyt. Dwukrotny laureat Fryderyka. “Kartagina”, niezwykle ambitny album, nagrany wraz z amerykańsko-kanadyjskim producentem Marco Polo, był w pierwszym półroczu 2014 najlepiej sprzedającą się polską płytą. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych. Jego płyty wydawane są w wyjątkowej oprawie edytorskiej, odpowiada za nią Grzegorz Forin Piwnicki, wyróżniany designer i ilustrator. Doceniony przez ś.p. Czesława Niemena, współpracował wielokrotnie z Michałem Urbaniakiem, czy z braćmi Waglewskimi Fiszem i Emade. Razem z Kasią Nosowską był dyrektorem artystycznym trasy Męskie Granie 2013. Dał niezwykły, wspaniale wyprodukowany koncert, transmitowany w TVP Kultura w ramach prestiżowego cyklu Made In Polska.
Lubiany i doceniany za granicą, współpracował z muzykami z amerykańskiej, brytyjskiej i holenderskiej sceny hiphopowej. Z Chrisem Van Rootselaar i Jaapem Wiewel współtworzy kolektyw producencki Killing Skills. Jego nagrania emitują zarówno stacje studenckie, jak i Program Trzeci Polskiego Radia. Absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec, sprytnie wykorzystuje przyswojoną wiedzę klasyczną w swoich produkcjach, opartych na czarnej muzyce miejskiej.

O.S.T.R. pochodzi z muzycznej rodziny, urodził się i wychował w Łodzi. Tu rozpoczynał karierę w ramach grup LWC i Obóz T.A., ale szybko dał się poznać solo jako niekwestionowany zwycięzca bitew freestyle’owych. Krótki i przypadkowy występ na scenie łódzkiego klubu Prokadencja zapewnił mu kontrakt na debiutancki album w Asfalt Records. Z wytwórnią tą związany jest do dzisiaj. Przyjaciel swoich fanów, człowiek towarzyski, otwarty, na co dzień skromny. Prywatnie mąż, ojciec dwóch synów.

Źródło: http://www.asfalt.pl/artysci/o-s-t-r/

Przed i po koncercie publiczność będzie rozgrzewał DJ Stosunkowodobry z Torunia, a do tego na trąbce będzie mu pomagać Sushkin z Lublina.

Przed koncertem gwiazdy wieczoru usłyszymy składy lokalnych ekip

Start imprezy: 20:00, koncert O.S.T.R godzina 22.30

Bilety:
I pula 30 złotych; II pula 35 złotych; III pula dzień koncertu 40 złotych

Przedsprzedaż:

Belfast Klub
(Radomsko, ul. Kasztelańska 3 )

Więcej informacji pod numerem: 500-082-774

Wydarzenie można sledzic na Facebooku.

Patronat medialny nad imprezą objął portal Radomsko24.pl


Zapraszamy!

Więcej o:
ostry koncert belfast plyta
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE