O budżecie obywatelskim z mieszkańcami

Od poniedziałku (1 czerwca) ruszają spotkania informacyjne z mieszkańcami Radomska dotyczące wdrożenia w mieście budżetu obywatelskiego.

Od poniedziałku (1 czerwca) ruszają spotkania informacyjne z mieszkańcami Radomska dotyczące wdrożenia w mieście budżetu obywatelskiego.Spotkania promocyjne odbywać się będą przez cały czerwiec. Pierwsze z nich odbędzie się 1 czerwca o godz. 18.30 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Reja. Dzień później (2 czerwca) o idei budżetu obywatelskiego m.in. z władzami miasta i radnymi będzie można porozmawiać  o godz. 18.30 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3. Trzecie spotkanie zaplanowano na 9 czerwca. Odbędzie się ono o godz. 17.00 w przedszkolu przy ul. Miłej.

Szczegółowy harmonogram spotkań informacyjnych został umieszczony na stronie
www.budzetobywatelski.radomsko.pl.

O tym na co zostanie przeznaczony 1 mln złotych z budżetu miasta zadecydują mieszkańcy Radomska w grudniu podczas głosowania. Już we wrześniu br.  każdy mieszkaniec,  który ukończył 16 lat i zebrał trzydzieści podpisów będzie mógł zgłosić swój pomysł.

Aby efekty wprowadzenia budżetu obywatelskiego mogły stać się widoczne na terenie całego miasta, 1 mln złotych podzielono na cztery obszary (dawne okręgi wyborcze).

Więcej o:
budżet spotkania mieszkańcy urząd miasta
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE