O 4 tys. złotych wzrosła pula nagród w konkursie na nazwę i logo nowego basenu w Radomsku

O 4 tys. złotych wzrosła pula nagród w konkursie na nazwę i logo nowego basenu w Radomsku

Trwa konkurs na logo i nazwę kompleksu obiektów sportowo-rekreacyjnych w Radomsku. Do nagrody 1600 zł gwarantowanej w regulaminie, wykonawcy budowy – firmy Inkomet i Cortizo – dołożyli 4000 zł. Uczestnik konkursu jest zobowiązany do przesłania zarówno projektu logo, jak i propozycji nazwy.

Przy ulicy Świętej Jadwigi Królowej w Radomsku powstaje m.in. 6-torowy basen pływacki wraz z widownią, basen szkoleniowo-rekreacyjny wyposażony w gejzery powietrzne, bicze wodne i kaskady do masażu, brodzik dla dzieci, saunarium, będą wanny do hydromasażu do zastosowania kąpieli borowinowej, ługowej i masażu wodnego, a także pokoje gościnne. Na zewnątrz znajdzie się basen wyposażony w zjeżdżalnię i wodny plac zabaw. Inwestycja będzie kosztować ponad 33 miliony zł. Miasto pozyskało blisko 11 mln ze środków unijnych oraz ministerstwa sportu.

Nowoczesny kompleks nie ma jeszcze nazwy, która w sposób jednoznaczny oddawałaby jego charakter i walory, byłaby rozpoznawalna przez mieszkańców oraz w znaczeniu marketingowym.

Prace konkursowe można składać do 31 sierpnia. Zgłoszenia podlegać będą dwustopniowej ocenie - profesjonalne jury oceni wszystkie prace oraz przedstawi rekomendację minimum 2, maksimum 3 nazw oraz projektów logo, na które będzie można głosować od 7 września do 20 września na stronie internetowej radomsko.pl. Laureatów poznamy 21 września.

Konkurs ma charakter otwarty i jego uczestnikami mogą być osoby fizyczne i prawne. Udział w konkursie jest bezpłatny, dobrowolny oraz nieograniczony wiekowo. Nie mogą w nim brać jednak udziału organizator oraz członkowie komisji konkursowej, a także ich najbliższa rodzina (I grupa zgodnie z ustawą o podatku od spadków i darowizn) Nagrodą główną regulaminową jest nagroda pieniężna w wysokości 800,00 zł netto dla zwycięskiej nazwy oraz 800,00 zł netto dla zwycięskiego projektu logo oraz bezpłatny roczny karnet wstępu do nowo powstającego kompleksu obiektów sportowo-rekreacyjnych. Dodatkowo laureaci konkursu otrzymają po 2000 brutto, ufundowane przez firmy Inkomet i Cortizo. W przypadku zwycięstwa logo i nazwy jednego autora podane kwoty się sumują.

Więcej o:
radomsko urząd miasta radomsko nowy basen konkurs nazwa basenu
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE