Nowy zarząd się nie wyrobił?

Nowy zarząd się nie wyrobił? Fot. arch. redakcji

Czy to początek końca przygody z piłką siatkową w naszym mieście po zmianie zarządu KS Volley Radomsko?

W niedzielę 26 maja miał odbyć coroczny turniej piłki siatkowej KS Volley Radomsko dla najmłodszych adeptów siatkówki. Do sportowej rywalizacji było przygotowanych 80 zawodników.

Impreza wpisana była od 2 lat w kalendarz imprez piłki siatkowej w Radomsku, a sponsorowanej przez duży koncern paliwowy w Polsce. Niestety się nie odbyła.

- Nowy zarząd się nie wyrobił. Wbrew pozorom praca w zarządzie klubu to ciężki kawałek chleba przez cały rok. Szkoda tylko dzieciaków. Rodzice też są rozczarowani. Jak tak dalej pójdzie to przyszłość klubu widzę w czarnych kolorach - komentuje osoba związana z klubem.

- Jak wskazywać dobre wzorce młodym, gdy dorośli zawodzą. To tak, gdy niektórzy nie dorośli do rzetelnej pracy, a chcą się pokazywać na ściankach w błysku fleszy aparatów - dodaje.

Nie udało nam dodzwonić do Artura Waloszczyka nowego prezesa KS Volley Radomsko, aby otrzymać odpowiedź na pytanie dlaczego turniej się nie odbył.

- Zapewniam turniej się odbędzie jeszcze przed wakacjami. Więcej nie chcę komentować - powiedział nam krótko Mirosław Dratwiński, wiceprezes klubu.

Więcej o:
volley volley radomsko siatkówka metprim volley radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE