Nowy sezon artystyczny w MDK Radomsko czas zacząć

Fot. Mateusz Patalan

Już niebawem w Miejskim Domu Kultury w Radomsku ruszy nowy sezon artystyczny 2021/2022. Dziś chętni mogli przyjść do holu MDK-u, żeby porozmawiać z instruktorami i zapisać się na planowane w tym roku zajęcia. Oferta na ten sezon jest niezwykle bogata.

Od godz. 10 do 12 w Miejskim Domu Kultury można było spotkać się z instruktorami poszczególnych sekcji i poznać ofertę na ten rok. MDK Radomsko przygotował dla chętnych szereg zajęć tanecznych, muzycznych, teatralnych, plastycznych i filmowych.

- Będą też zajęcia prowadzone przez specjalistów gry w szachy, czyli koło szachowe. W naszej placówce powstaje również Orkiestra Dęta „Eskpresja” oraz zespół taneczny „Mażoretki”, to całkowita nowość. Wszystkie informacje dostępne są na naszych stronach internetowych – mówi Krzysztof Zygma, dyrektor Miejskiego Domu Kultury.

Oferta kulturalno-edukacyjna MDK Radomsko:

Zajęcia we wszystkich grupach mają trwać do połowy lutego. Wtedy w Miejskim Domu Kultury rozpocznie się generalny remont sali widowiskowej, a działalność domu kultury zostanie częściowo zawieszona. 

Więcej o:
mdk radomsko miejski dom kultury w radomsku miejski dom kultury zajecia kultura
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE