Nowy budynek socjalny na finiszu

Przy ulicy Świętej Rozalii zakończyły się już prace nad nowym budynkiem z mieszkaniami socjalnymi.Obecnie budynek poddawany jest ocenie Straży Pożarnej i innych służb, które ustalą i... ››

Przy ulicy Świętej Rozalii zakończyły się już prace nad nowym budynkiem z mieszkaniami socjalnymi.


Obecnie budynek poddawany jest ocenie Straży Pożarnej i innych służb, które ustalą i zdecydują, czy może być on oddany do użytku radomszczanom. I prawdopodobnie już w tym miesiącu lokatorzy będą mogli wprowadzić się do nowych mieszkań.


Będzie się tam znajdować 12 dwupokojowych mieszkań o powierzchni od 35 do 40 metrów kwadratowych, wraz z kuchniami i łazienkami, w dodatku w dobrym standardzie. Dodatkowo przewidziano tam 4 miejsca parkingowe oraz jedno miejsce dla osób niepełnosprawnych. Koszt inwestycji wynosi 1 040 000 zł. Całość środków pochodzi z budżetu gminy.


Jednak TBS i władze miasta nie spoczywają na laurach. Aby zmniejszyć kolejkę oczekujących na mieszkania socjalne, spółka pracuje nad obiektem przy ul. Bugaj 4. Do 13 sierpnia wykonawcy mogą składać oferty na przebudowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z mieszkaniami socjalnymi.


Nowi mieszkańcy ul. Świętej Rozalii powinni być zadowoleni. Owa inwestycja prezentuje się bardzo dobrze. Kolorowy blok przy - jak dotąd - szarawej ulicy to miły widok i znak, że dzieje się (i to dobrze) w naszym mieście, by poprawić warunki mieszkańców w trudnej sytuacji.

Więcej o:
tbs budynek socjalny świętej rozalii
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE