Nowe szatnie w II LO w Radomsku

Nowe szatnie w II LO w Radomsku Fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku

Szatnie w II Liceum Ogólnokształcącym w Radomsku przeszły całkowitą metamorfozę. W tym tygodniu ostatecznie zakończyły się prace remontowe w najniższej kondygnacji szkoły.

Generalny remont szatni obejmował m. in. wymianę posadzek, stolarki drzwiowej i instalacji elektrycznej oraz instalacji c.o. , odgrzybianie ścian i sufitów, wykonanie izolacji i wentylacji, malowanie ścian. Koszt inwestycji to 413 493 złotych.

Modernizacja podniesie komfort funkcjonowania uczniów oraz estetykę pomieszczeń, a jednocześnie przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa budynku i przebywających w nim osób.

W szkołach i placówkach, dla których Powiat Radomszczański jest organem prowadzącym, podczas minionych wakacji przeprowadzono inwestycje, których koszt wynosi 790 019 zł (oprócz modernizacji szatni w II LO to także termomodernizacja dachu budynku warsztatów szkolnych Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska – koszt 232 525 zł oraz modernizacja pracowni do praktycznej nauki zawodu ZSDiOŚ – I etap 70 000 zł, II etap - 74 000,00 zł) oraz bieżące remonty.

Więcej o:
szatnie liceum liceum radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE