Nowe ławki i kosze w Parku Solidarności

Nowe ławki i kosze w Parku Solidarności

Park Solidarności w Radomsku zmienił swój wizerunek. Zadziało się to za sprawą nowych ławek i koszy na śmieci. Elementy małej architektury są estetyczne i nowoczesne. Zostały też wzbogacone o logo miasta.

Montaż nowych ławek i koszy na śmieci w zasadzie dobiegł końca. Obecnie trwają ostanie prace porządkowe. Nowoczesne elementy małej architektury pojawiły się na terenie całego parku. Osoby spacerujące po nim zauważyły zmianę.

 – Poprzednie ławki były jeszcze w miarę. Kosze pozostawiały jednak wiele do życzenia. Te, które obecnie zostały zamontowane są ładne – usłyszeliśmy od pana Bogdana, który każdego dnia spaceruje po parku ze swoim pupilem.

Dla pani Bożeny, która również każdego dnia pojawia się w parku Solidarności ze swoim pieskiem ważne jest to, iż kosze na śmieci są zamykane.

– Moim zdaniem to bardzo ważne. Postronne osoby nie będą mogły wyrzucić z nich śmieci – zauważa mieszkanka osiedla Leszka Czarnego.

Pani Bożena ma jednocześnie nadzieję, że podobne kosze jak w parku Solidarności pojawią się w innych częściach miastach. 

– Mogą nie być zamykane, ważne, aby nie były ruchome, czyli by nie można było ich przechylać – mówi.

Więcej o:
radomsko park solidarności nowe ławki i kosze mała architektura park solidarności radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE