Nowa podłoga w hali. Nowa bieżnia na Orliku

Dobiega końca remont podłóg w salach hali sportowej przy ul. ul. Św. Jadwigi Królowej w Radomsku. Do użytku oddana została bieżnia i rzutnia przy boisku Orlik.

Dobiega końca remont podłóg w salach hali sportowej przy Zespole Szkolno-Gimnazjalnych nr 4 przy ul. Św. Jadwigi Królowej w Radomsku. Do użytku oddana została bieżnia i rzutnia przy boisku Orlik. Przypomnijmy, że na realizację obu inwestycji miasto pozyskało dotacje z Ministerstwa Sportu.
fot. UM Radomsko
Nowa podłoga w hali sportowej to koszt blisko 310 tysięcy złotych, a uzyskana dotacja to ponad 229 tysięcy złotych. Wymieniona została nawierzchnia zarówno w sali głównej, jak i treningowej. Podłoże zostało wykonane w nowoczesnej technologii, z materiałów posiadających licencje federacji sportowych. Zajęcia sportowe na nowej nawierzchni będą bardziej komfortowe ze względu m.in. na lepszą elastyczność oraz bezpieczne. Do końca tygodnia na podłodze zamontowane zostaną urządzenia sportowe hali.

Bieżnia do biegów krótkich oraz rzutnia lekkoatletyczna powstały przy boisku Orlik na ul. Rolnej. Urządzenia sportowe wzbogacą ofertę zajęć sportowych organizowanych na obiekcie zarządzanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomsku.

info: UM Radomsko

Więcej o:
remont hala orlik
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE