Nowa firma rozpoczyna działalność w strefie

LOGISTYKA24 otworzyła swój magazyn spedycyjny w lokalnej strefie.

23 stycznia swoją działalność zainaugurowała kolejna firma w strefie inwestycyjnej w Radomsku. Tym razem rozpoczęcie działalnosci świetowała spółka LOGISTYKA24.

źródło: um radomsko

Jest to  prężna częstochowska firma, która na działce o powierzchni 5 000 m2 wybudowała halę magazynowo – spedycyjną do obsługi klientów z branży motoryzacyjnej w sektorze B2B. Koszt inwestycji, wyniósł około 2 mln złotych. Natomiast zatrudnienie znalazło tam obecnie 10 osób.

Główną misją firmy, będzie świadczenie usług logistycznych w zakresie części zamiennych do samochodów osobowych, ciężarowych i motocykli dla firmy Inter Cars S.A. w Warszawie. 3 razy na dobę do Radomska będą trafiać zamawiane części samochodowe, a następnie będą dystrybuowane w regionie. Sprawne funkcjonowanie zakładu, zapewniać będą nowoczesne rozwiązania informatyczne i spedycyjne.

Właściciele LOGISTYKA24 nabyli w radomszczańskie specjalnej strefie ekonomicznej jedną z działek przygotowanych przez miasto z myślą o małym biznesie. Magistrat ma nadzieję, iż ta pierwsza inwestycja zrealizowana pod takim kątem, zachęci kolejnych przedsiębiorców, którzy chcą się rozwijać a nie potrzebują wielkich hal produkcyjnych.  

Więcej o:
strefa inwestycyjna radomsko strefa firma
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE