Nieruchomość przy al. Jana Pawła II wciąż bez nabywcy

Nieruchomość przy al. Jana Pawła II wciąż bez nabywcy Fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku

Starostwo Powiatowe w Radomsku nie ma szczęścia do sprzedaży obiektu przy al. Jana Pawła II, w którym niegdyś funkcjonował Zakład Pielęgnacyjno - Opiekuńczy. Do ogłoszonego już po raz kolejny przetargu nikt nie przystąpił.

Był to przetarg ustny. Zostałby rozstrzygnięty z wynikiem pozytywnym, gdyby w wyznaczonym terminie zgłosił się oferent, który wpłaciłby wadium w wysokości 100 tys. złotych. Tak się jednak nie stało.

- Warunkiem uczestnictwa w przetargu, który był rozstrzygany 24 lutego 2020 r. było wpłacenie wadium, najpóźniej do dnia 18 lutego 2020 r. Do dnia ustalonego w ogłoszeniu o przetargu wymagane wadium nie wpłynęło na konto Starostwa Powiatowego w Radomsku – wyjaśnia Arkadiusz Szczegodziński, kierownik Biura Promocji Powiatu, Turystyki i Sportu Starostwa Powiatowego w Radomsku.

Nieruchomość przy al. Jana Pawła II składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni ponad czterech dziesiątych hektara. Na nieruchomości znajduje się 8 budynków o łącznej powierzchni zabudowy ponad 1 tys. m kw. Cena wywoławcza wyznaczona przez starostwo wynosiła 1,5 mln złotych.

- Z pewnością będzie ogłoszony kolejny przetarg. Musimy się jednak zastanowić, czy zaproponowana przez nas kwota nie jest zbyt wysoka. Będzie to oczywiście analizowane – mówi Arkadiusz Szczegodziński.

Więcej o:
radomsko budynek al. jana pawła ii przetarg starostwo radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE