„Nieobojętny” to nowa muzyczna propozycja od Sylvii Novak

„Nieobojętny” to nowa muzyczna propozycja od Sylvii Novak Fot. Facebook/SylviaNovak

W wakacje Sylvia Novak, pochodząca z powiatu radomszczańskiego artystka, nie próżnuje. Dla swoich fanów przygotowała nowy utwór. „Nieobojętny” to osobista historia o tym jak miłość i wsparcie bliskiej osoby pomaga przechodzić przez to, co trudne.

W serwisach muzycznych od dwóch dni dostępny jest już nowy utwór Sylvii Novak, nieprzypadkowo pojawił się 23 lipca, wtedy urodziny obchodził mąż piosenkarki.

- Siedząc w studiu z Sedguy żartowaliśmy, że w sumie jakoś łatwiej przychodzi nam, artystom pisać o miłości, ale tej nieszczęśliwej… i to mi podsunęło myśl, że może podejmę wyzwanie napisać o miłości, która podnosi na duchu, dodaje skrzydeł. W tym pomogła mi Magda z Goya , która jest też współautorką wielu tekstów Sanah. Opowiedziałam o tym co chciałabym przekazać tym kawałkiem, z czym ja się zmagam na co dzień i jak mnie moja miłość podnosi na duchu… Tak powstał „nieobojętny”. Utwór zmixowal i zmasterował Piotrek Gozdek – napisała na swoim Facebooku Sylvia.

Sylvia nie poprzestaje rozwijać swoich pasji tylko na poziomie muzyki. Realizuje się także w aktorstwie. Twórcy serialu Pierwsza Miłość, kilka dni temu poinformowali, że ekipa powiększa się o kolejną nową postać i to właśnie Sylvia Novak dołącza do serialu. Zagra Kasię, studentkę architektury, której Michał Domański (Wojciech Błach)zaproponuje pomoc w napisaniu pracy zaliczeniowej. Ta, z pozoru, zwykła znajomość sprawi, że Kasia stanie przed poważnym moralnym dylematem.

Więcej o:
Sylwia Nowak Sylvia Novak nieobojętny Sylvia Novak nieobojętny Sylwia Nowak
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE