Niemoc METPRIM Volley Radomsko

Niemoc METPRIM Volley Radomsko Fot. Sebastian Nems

Nie pomógł atut własnej hali i doping kibiców. METPRIM Volley Radomsko przegrywa drugoligowe spotkanie z MLKS Iwaniccy Gubin 3:1.

Set pierwszy zdecydowanie dla gości. MLKS wygrał 25:20. Druga partia bardzo wyrówna. Przy stanie 23:23 dwa decydujące punkty zdobywają gracze z województwa lubuskiego i wygrywają tym samym całego seta. Trzecia partia to konsekwentne budowanie punktowej przewagi przez radomszczan i zwycięstwo 25:18. Czwarta odsłona to wygrana gubinian 25:22 i cały mecz pada ich zdobyczą 3:1. MVP meczu wybrano Macieja Januszewskiego z Gubina.
Spotkanie z trybun oglądał Michał Bąkiewicz, trener siatkarski. Wcześniej siatkarz grający na pozycji przyjmującego. Srebrny medalista mistrzostw świata z Japonii w 2006 oraz mistrz Europy z Turcji w 2009.

METPRIM Volley Radomsko w II lidze w grupie 3 zajmuje nadal ostatnią lokatę. Na koncie radomszczan zero punktów i tylko dwa wygrane sety. W następnej kolejce Volley zagra na wyjeździe z Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa (9. miejsce w lidze).