Niedzielny Poranek Filmowy z okazji jubileuszu Zespołu Tanecznego Extasa

Niedzielny Poranek Filmowy z okazji jubileuszu Zespołu Tanecznego Extasa

Kino Pasja Miejskiego Domu Kultury w Radomsku zaprasza do świętowania Jubileuszu zespołu tanecznego MDK Extasa! Spotkanie z tańcem w tym dniu zaczyna się już o 10.30 (15 września) na Niedzielnym Poranku Filmowym.

Jako pierwszy odbędzie się pokaz przygotowany przez Akademię Tańcu i Sportu „MASS – TEAM”. Następnie na ekranie kina pojawi się Balerina. Film jest ciekawą opowieścią o Felicji, rudowłosej, jedenastoletniej dziewczynce z sierocińca, której największym marzeniem jest zostać baletnicą w słynnej Operze Paryskiej. Po filmie zaplanowano warsztaty plastyczne, na których powstaną barwne baletnice.

Jubileuszowy koncert zespołu Extasa odbędzie się o godzinie 16.00 na sali widowiskowej.

Informacja o filmie:

Film: BALERINA – 2D dubbing, reż. Eric Summer, animacja, przygodowy, Francja, Kanada 2016, 90 minut, b.o. Bilety: 5 zł

11-letnia Felicja od zawsze marzy o tym, by zostać baleriną w paryskiej operze. Razem z najlepszym przyjacielem, spryciarzem Wiktorem ucieka z sierocińca, by spróbować swych sił w paryskiej szkole baletu. Dzięki swej pasji, urokowi i talentowi trafia pod opiekuńcze skrzydła dawnej gwiazdy baletu Madame Odetty, która otworzy przed Felicją magiczny świat tańca i muzyki. Wielkie plany małej Felicji może pokrzyżować jej największa rywalka – podstępna Camille, której matka nie cofnie się przed niczym, by utorować córce drogę do kariery. Na szczęście Felicja zawsze może polegać na Wiktorze i Madame Odetcie, którzy nie pozwolą jej zwątpić w siebie i w swoje marzenia.

Więcej o:
mdk mdk radomsko rocznica radomsko ekstasa radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE